Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 ul. Wł. Łokietka 8B/3, Fabryka Czekolady Kraków

Jak do nas dojechać:

Mieścimy się w Krakowie przy ul. W. Łokietka 8b/3, klatka I, na osiedlu Fabryka Czekolady, w strefie P8

  • Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest przyjemną odmianą masażu klasycznego, w której wykorzystuje się tylko techniki odprężające i obniżające pobudliwość nerwów czuciowych skóry. Wykonywany jest powoli i płynnie z wykorzystaniem 100% naturalnych olejków do ciała o działaniu relaksacyjnym. Przygaszone światło, specjalnie dobrana muzyka, zapach olejków eterycznych i wystrój wnętrza tworzą atmosferę, która pozwala się wyciszyć i odpłynąć daleko od trosk codzienności i skutecznie poprawić nastrój. Systematyczne zażywanie masażu relaksacyjnego przywraca jędrność skóry, normalizuje napięcie mięśniowe, pozwala ukoić zmysły i stymuluje przepływ energii w organizmie. Sesje polecane są osobom zabieganym, będącym pod wpływem ciągłego stresu, które potrzebują odpoczynku od pracy i obowiązków a także wszystkim dbającym o swoją równowagę psychofizyczną, którzy chcą zafundować swojemu ciału odrobinę biernej przyjemności. Masaż relaksacyjny według potrzeb może być wykonywany tylko na grzbiecie lub kompleksowo na obszarze całego ciała.

  • Masaż antycellulitowy

Cellulit (lipodystrofia) to niezapalne zaburzenie metabolizmu na poziomie tkanki podskórnej objawiające się mikroobrzękiem. Powstałe na jego skutek zmiany dotyczą tkanki tłuszczowej i deformacji tkanki łącznej. Masaż antycellulitowy jest skuteczną metodą wspomagającą walkę z każdym rodzajem cellulitu: włóknistym, tłuszczowym, wodnym lub mieszanym. Zabieg poprzedzony jest analizą rodzaju cellulitu, jego przyczyn i stopnia zaawansowania i w oparciu o te informacje programowana jest całościowa terapia. Masaż obejmuje opracowanie powłok brzusznych, ud, pośladków i łydek. Zapoczątkowuje go drenaż limfatyczny umożliwiający zmniejszenie obrzęków i detoksykację organizmu. Masaż zwiększa elastyczność skóry i przywraca jej równomierny koloryt, przyspiesza metabolizm i stopniowo wygładza nierówności tkanki podskórnej. Zabieg wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejków cytrusowych mających działanie antycellulitowe. Najlepszy efekt daje seria kilku-kilkunastu zabiegów w zależności od tempa postępu, wykonywanych przynajmniej dwa razy w tygodniu. Masaż jest uzupełnieniem odpowiednio dobranej diety i systematycznej aktywności fizycznej.

  • Masaż wyszczuplająco-modelujący

Masaż wyszczuplająco-modelujący jest naturalnym zabiegiem medycyny estetycznej. Wykorzystuje się w nim intensywne techniki manualne połączone z masażem izometrycznym. Działa głęboko na tkankę podskórną i mięśniową na powierzchni brzucha, pośladków, ud a nawet łydek i ramion w zależności od zwalczanego problemu estetycznego.

Seria zabiegów składa się z dwóch części:

- Wyszczuplającej, której celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, przyspieszenie metabolizmu, poprawa gospodarki wodno-elektrolitowej oraz usuwanie toksyn z organizmu.
- Modelującej, której celem jest poprawa kształtu sylwetki, pobudzenie pracy mięśni oraz lepsze ich ukrwienie i dotlenienie oraz ujędrnienie skóry. Ponadto masaż ten poprawia wygląd partii ciała objętych cellulitem poprzez wygładzenie złogów tłuszczowych w tkance podskórnej.

Masaż wyszczuplająco-modelujący wskazany jest dla osób będących w trakcie oraz po kuracji odchudzającej ponieważ przyspiesza utratę wagi i ułatwia utrzymanie szczupłej sylwetki. Jest ona także polecany osobom po zabiegu liposukcji, gwałtownej utracie masy ciała i kobietom, które po okresie ciąży borykają się z problemem nadmiernie rozciągniętej skóry. Zabieg wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejków o właściwościach wyszczuplających i regenerujących. Dla uzyskania widocznego efektu wskazane jest poddanie się serii kilku-kilkunastu zabiegów przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Masaż wyszczuplająco-modelujący jest uzupełnieniem odpowiednio dobranej diety i systematycznych ćwiczeń.

  • Masaż bańką chińską

Masaż gumowymi bańkami chińskimi należy do zabiegów medycyny naturalnej wywodzących się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ma on działanie lecznicze, relaksacyjne i kosmetyczne. Aplikacja bańki powoduje zassanie skóry, tkanki podskórnej i mięśni przez bańkę na zasadzie podciśnienia. Długie posuwiste i spiralne ruchy tkanek za pomocą bańki powodują zmniejszenie napięcia mięśni. Bezpośrednio pod bańką przyspieszone zostaje krążenie krwi i limfy oraz oczyszczanie się organizmu z nagromadzonych toksyn. Masaż bańkami likwiduje ucisk na sploty nerwowe, który jest częstą przyczyną bólu kręgosłupa, bólu głowy i innych dolegliwości wywołanych zaburzeniami przewodzenia nerwowego. Podciśnienie skutecznie działa także w terapii punktów spustowych oraz w leczeniu przeziębień, grypy i innych infekcji dróg oddechowych. Ponadto masaż bańką chińską uelastycznia skórę, dlatego jest wykorzystywany do usuwania cellulitu i rozstępów na brzuchu, udach czy ramionach. Zabieg wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejków do masażu o działaniu relaksującym i odżywczym.

 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?